Apsveicam ar Brother printera iegādi

Ja esi iegādājies savu printeri laika posmā no 2018. gada 1. aprīļa līdz 31. oktobrim, saņemsi bezmaksas drošas drukas pārvaldības risinājuma One Q abonementu. Šis abonements nodrošinās iegādātā printera darbību atbilstoši jaunās datu aizsardzības regulas (VDAR (GDPR - angļu val.)) noteikumiem ar mākoņpakalpojumu risinājuma atbalstu, kas sniegs vairāk iespēju salīdzinājumā ar datu aizsardzības regulas (VDAR) risinājumu, kas ir iekļauta kā standarta funkcija jaunajā printerī.

Lai to izdarītu ir nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu, kas atrodas šīs lapas labajā pusē. Tiklīdz tas ir izdarīts, saņemsi informāciju no One Q par risinājuma uzstādīšanu.

Kāds drošības līmenis būtu atbilstošs Tavam uzņēmumam? Meklē informāciju šajā bukletā (angļu val.) par to, kā Brother printeris un One Q risinājums atbilst jaunās regulas noteikumiem.

OneQ_kampagne_info_image_str2340x700px1

Kas ir One Q?

One Q ir dāņu izstrādāta programmatūra, kas nodrošina drošu druku no jebkura printera uz One Q mākoņpakalpojumu serveri. Drukas darbs nonāk "rindā" līdz izdrukāšanai ar Brother printeri* un tā izdrukāšanai nepieciešama sevis identificēšana, izmantojot karti vai PIN kodu.

Printera ekrānā būs redzams saraksts ar visiem drukas darbiem un iespēju izvēlēties - ko izdrukāt un ko izdzēst.

One Q vadības panelis ļauj izvēlēties darbības, kādas tiek veiktas ar printeri - piekļuve printerim un veicamajiem drukas darbiem.

Piemēram:

  • Kādi dokumenti būtu jādrukā krāsaini un kādi melnbalti
  • Kam un kādiem printeriem ir piekļuve utml.

Drošības kontrolei vai grāmatvedības vajadzībām vēlāk tiek nodrošināta piekļuve, lai redzētu, cik daudz, kas un kad tika drukāts.

Vairāk par One Q drošas drukas risinājumu meklē pakalpojuma sniedzēja interneta vietnē.

*Piedāvāto risinājumu ir iespējams vienkārši paplašināt, lai iekļautu visus printerus, nodrošinot iespēju "sekot" to darbībām.

OneQ_kampagne_info_image_str2340x700px2

Ar ko sākt?

Nav pieciešams uzstādīt serveri, lai nodrošinātu šī risinājuma darbību. Viss tiek droši apstrādāts One Q mākoņpakalpojumu datu centrā. Vienīgais, kas ir nepieciešams - drošs interneta savienojums.

Vienkārši aizpildi labajā pusē redzamo reģistrācijas formu un esi gatavs sākt darbu ar One Q.

Apskati, kādi printeri ļauj izmantot One Q abenēšanas iespēju:

Brother ir tiesības redzēt printera iegādes apliecinājumu.

Akcija attiecas uz Ziemeļvalstīs iegādātām ierīcēm un abonements ir jāaktivizē līdz 2018. gada 30. novembrim.

Nepieciešamie priekšnoteikumi One Q risinājuma izmantošanai:

Printeriem ir jābūt droši savienotiem ar serveri 'mākonī' un risinājuma darbībai ir nepieciešama šāda tīkla struktūra:

  • Ārējā fiksētā IP adrese
  • VPN maršrutētājs, kas var izveidot savienojumu ar serveri 'mākonī' 

Reģistrācijas formā ir lauks, kurā ir paredzēta uzņēmuma tīkla administratora vārda un e-pasta informācija, jo VPN savienojuma izveidei ir nepieciešamas tehniskas zināšanas. Ir nepieciešams norādīt visus printerus, kurus ir nepieciešams aprīkot ar piedāvāto risinājumu.

Aizpildi reģistrācijas formu un spied 'sūtīt'
Atzīmējot augstāk redzamo lodziņu, Jūs piekrītat, ka mēs varam sniegt informāciju un piedāvājumus par Brother produktiem, nosūtot Jums e-pastu.
Skatīt mūsu noteikumus un nosacījumus.
Jūsu informācija tiks apstrādāta saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku.