1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Brother risinājumi mikrouzņēmumiem

Risinājumi mikro uzņēmumiem

Sazinies ar mums, lai redzētu, kā Brother risinājumi spēj palīdzēt uzņēmumam

Uzzini, kā mēs varam palīdzēt Tavam uzņēmumam darboties efektīvāk 

Labākais veids, kā drukāt no iOS ir ar Apple iestrādāto AirPrint draiveri, jo tas jau ir daļa no operētājsistēmas, tā ir bezmaksas un nav jādomā par kādu papildus ierīču instalēšanu.

Jā, Brother iPrint&Scan bezmaksas aplikācija ir saderīga ar Apple iOS, Android un Windows mobilajām ierīcēm. Vari to izmantot savu dokumentu skenēšanai uz mobilo ierīci augstā kvalitātē un, kā var spriest pēc nosaukuma, to var izmantot arī drukai. 

E-pastu sadales funkcija automātiski atrisinās šo problēmu, sadalot dokumentus pārskatāmās daļās un nosūtīs vairākās e-pasta vēstulēs.

Jā, web connect pakalpojums ļauj savienot Brother skeneri vai printeri tieši ar trešo pušu mākoņpakalpojumu uzglabāšanas vietu pakalpojumiem. Faili var tikt augšupielādēti nekavējoties, bez vajadzības izmantot datoru un tas darbojas arī otrādāk - vari meklēt failus, izmantojot kontrolpaneli printerī un tad izprintēt viņus.

Jā. Tiešā PDF/XPS druka nozīmē, ka ir iespēja drukāt gan no PDF, gan XPS failiem tieši no printera, neizmantojot nekādu datora programmatūru.

Brother at your side

Mēs zinām, kādas ir mikro uzņēmumu vajadzības. Mūsu ekspertu radītie risinājumi piedāvā kompaktus drukas un skenēšanas risinājumus, kas radīti mājas birojiem un mikrouzņēmumiem. Brother piedāvā:

  • Ekspertu padomus un atbalstu
  • Vienkāršu uzstādīšanu
  • Izdevīgus risinājumus