1. Sākums Brother
  2. Biznesa risinājumi
  3. Risinājumi izglītības nozarei
learning to count education specialist partners

Brother at your side

Ļauj darbiniekiem drukāt jebkurā vietā un laikā, sadarboties tiešsaistē un piekļūt dokumentiem "mākonī" ar Brother ekspertu radītajiem risinājumiem, kas veidoti izglītības nozarei.

Kā Brother Izglītības risinājumi spēj palīdzēt biznesā

Brother piederošā iPrint&Scan aplikācija ir bezmaksas aplikācija, kas ļauj vienkārši drukāt no un skenēt uz savu ierīci gan no Apple, gan Android ierīcēm. Tā automātiski atrod saderīgas Brother ierīces tīklā, kas ļauj vienkārši un ēri nosūtīt dokumentus to izdrukāšanai un augšupielādēt skenēšanas dokumentus "mākonī" no savas mobilās ierīces.

Jā, tas ir iespējams dažādos veidos. Drošās bloķēšanas funkcija ļauj kontrolēt lietotājus, kam ir atļauts un kam nav atļauts drukāt, sūtīt faksu, skenēt un kopēt, izmantojot PIN numurs vai NFC piekļuves kartes. Papildus, PrintSmart Secure Pro programma ļauj kontrolēt lietotāju pieeju drukas, kopēšanas, skenēšanas un faksa sūtīšanas darbiem.

Jā, ar PrintSmart Secure Pro Mail2Print funkciju. Izmantojot Brother drošības tehnoloģiju, dokumentus var nosūtīt uz printeri pielikumu veidā un ar drošu PIN kodu nosūtīt atpakaļ. Printeris sāks darbu, kad tiks ievadīts PIN kods.

Kad dokuments ir izdrukāts ne vienmēr var uzzināt, kas to nosūtīja. Ar Brother ID funkciju var noskaidrot drukas darbu detaļas - lietotāja vārdu, datumu, laiku vai pat pielāgoto ziņojumu, kas pārādās lapas augšpusē vai apakšā.