airscouter full set new way of working

Atver savas acis jaunām darba veikšanas iespējām 

AiRScouter WD-200B ierīce ir veidota, lai ērti varētu tikt savienota ar esošajām darba ierīcēm - vienkāršs veids, kā nodrošināt augstas kvalitātes attēlu.

Galvenās AiRScouter WD-200B ierīces funkcijas ietver:
  • HDMI savienojums ar HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection) atbalsts
  • 720p izšķirtspēja (1280x720 pikseļi)
  • 30cm-5m fokusēšanas skala
  • Regulējams galvas apsējs un "roka"
  • Iebūvēts litija jonu akumulators


airscouter boost efficiency

Pārveido un uzlabo produktivitāti savā darba vietā

AiRScouter pārveido darba produktivitāti, ļaujot nepieciešamajai informācijai parādīties tieši lietotāja redzes laukā, tādējādi, ļaujot koncentrēties uz darba uzdevumiem, kas jāveic ar roku palīdzību.

AiRScouter WD-200B ir perfekta ierīce dažāda veida darba veikšanai, piemēram:

  • Attālinātai asistēšanai
  • Noliktavu inventarizācijai
  • Dažādu prasmju apmācībai
  • Drošības spēkiem
  • Vienota darba veikšanai

Detalizētāku informāciju un pilnu produkta specifikāciju meklējiet AiRScouter WD-200B bukletā (angļu valodā)

AiRScouter WD-200B atbalsta HDMI savienojuma izveidi, ļaujot veikt vienkāršu integrāciju jau esošajās tehnoloģijās. Izstrādāts, lai varētu tikt integrēts un izmantots dažādās ierīcēs, piemēram, datoros, planšetdatoros un viedtālruņos.

Pielāgojama galvas saite un elastīgā "roka" nodrošina ierīces ērtu un drošu piestiprinājumu lietotājam, netraucējot strādāt. 
Saņem nepieciešamo atbalstu nekavējoties, neapturot darba uzdevumu veikšanu, lai piesaistītu un pieslēgtu citas ierīces vai datorus. Šī ir izcila funkcija darba vietās un situācijās, kur nepieciešama pilnīga precizitāte un ir ierobežots laiks. 
Darba uzdevumiem, kuru veikšanai ir nepieciešama komunikācija ar attālinātu ekspertu palīdzību, ierīce ļauj lietotājam dalīties ar savu attēlu, izmantojot piestiprināmu USB kameru (nav iekļauta komplektā) un mobilā tīkla ierīci vai datoru.

Izcila funkcija uzturēšanas darbu veikšanai, dažādu darbu vadīšanai, koordinēšanai un uzdevumu izpildei, ļaujot sekot līdzi notikumiem darba vietā.
AiRScouter ierīces LCD panelis un optiskais dizains nodrošina kristālskaidru, 720p augstas izšķirtspējas attēlu, kamēr fokusēšanas skala ļauj iestatīt distanci no 30cm - 5m, lai samazinātu acu piepūli.

Apskati AiRScouter ierīces darbību video

Jaunais AIRScouter ir ideāls risinājums dronu pilotiem, jo galvenā informācija un tiešraide var tikt skatīta, neizmantojot citus ekrānus. Iespēja redzēt nepārtrauktu attēlu ļauj veikt drošas darbības, ierobežojot iespēju zaudēt skatu garu lidojumu laikā.
AIRScouter ir iecienījuši arī filmu veidotāji. Izmantojot Brother tehnoloģiju, ļaujot operatoram panākt lielāku komfortu un pielāgojamību kadru izveidei, kas var tikt uzlaboti reālajā laikā.

AiRScouter var arī tikt izmantots attālinātā vadībā un sarežģītu uzdevumu veikšanā, piemēram, darbu uzraudzībai neklātienē, daloties ar attēlu darbinieku un komandas biedru starpā, nodrošinot ātrāku un efektīvāku darba uzdevumu veikšanu.