1. Sākums Brother
  2. Business inkjet

Piešķir dzīvību saviem dokumentiem ar krāsu A3 drukas iespēju

Profesionāli, pilnībā aprīkoti tintes printeri ar funkcijām, kuras būs noderīgas visiem biroja darbiniekiem.

Šī klāsta ierīces ir vienkārši pielāgojamas visām biznesa prasībām, apvienojot gan A3, gan A4 druku vienā ierīcē. Drukā mārketinga akciju materiālus, prezentācijas vai excel failus - šīs ierīces ir aprīkotas ar iespējām, kas ļaus radīt profesionālu iespaidu.

Ar lielu papīra ietilpību un lielas ietilpības izejmateriāliem, varēsi būt drošs, ka darba produktivitāte tiks palielināta, samazinot izmaksas, un, pateicoties ilgtspējīgām sastāvdaļām un zemam enerģijas patēriņam, arī ietekme uz apkārtējo vidi tiks samazināta.

Tintes printeri biznesam - veidoti atbilstoši mūsdienu biroju augstākajām prasībām.

Printeru īpašības

Vienkārša druka

Drukā ar mazāku iejaukšanos printera darbībā ar jauno Brother A3 biznesa printeru klāsta ierīcēm. Lielas ietilpības tintes kasetnes nodrošina līdz pat 6 000 izdrukām, kas ļaus drukāt ilgāku laiku un tik bieži nedomāt par kasetņu nomaiņu. Izmantojot unikālo izdruku mērierīces funkciju, vari pārraudzīt ierīces lietojumu, kā arī uzglabāt visus ar printeri saistītos materiālus tieši zem tā - ērtos printera skapja nodalījumos, kas pieejami papildus.

Darbplūsma

Brother A3 biznesa klases klāsta printeri ļaus darboties efektīvāk. Ar web connect funkciju dokumentu pārvaldība būs daudz ātrāka un vienkāršāka, turklāt mobilo savienojumu iespējas ļaus drukāt no mobilajām ierīcēm. 

Papīra apstrāde

Palielini produktivitāti ar Brother A3 biznesa klases printeriem. Izmantojot automātisko dokumentu padevi (ADF) vari ievietot vairāku lapu dokumentus printerī un atstāt tos skenēšanai vai kopēšanai, kamēr pievērsies citiem pienākumiem. Papildus laika ietaupīšanai, vari ietaupīt papīru un atstāt mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi, izmantojot divpusējas drukas funkciju.

Drukā vairāk, neiejaucoties printera darbībā
Izmanto papīra drukas apstrādes iespējas
Palielini darba produktivitāti

0 atbilstošie produkti

Salīdzināt: