Error: Generic Text label 'Added to basket' not set for language 'lv-LV' (Site: 'MAIN-Nordics').

Ko mēs darām

Brother atbalsta Cool Earth dažādos veidos, piemēram, organizējot Eiropas darbinieku Ekopunktu iniciatīvu un akciju “Klikšķini Zemei".
Arī klienti var palīdzēt Brother Cool Earth organizācijas atbalstā, izmantojot bezmaksas tintes un toneru kasetņu otrreizējās pārstrādes shēmu. 

Uzzināt vairāk

Asháninka

Brother kopš 2009. gada ir atbalstījis Cool Earth Asháninka partnerību Peru lietus mežos. Mūsu sasniegumi ietver medicīnas posteņu aprīkošanu, nodrošinot tīru ūdeni vietējām kopienām un sešu laivu finansēšana, lai nodrošinātu ārkārtas evakuāciju un transportēšanu uz vietējiem tirgiem.

Uzzini vairāk par Asháninka

Orangērijas līcis

Mūsu sadarbība tagad ir paplašinājusies, atbalstot arī Orangērijas līci Papua-Jaungvinejas tropu mežos. Līdz šim mēs esam finansējuši jaunu skolas ēku, ziedojuši šujmašīnas sieviešu šūšanas kooperatīvam un finansējuši mājsaimniecības un lauksaimniecības rīkus ciemata iedzīvotājiem.

Uzzināt vairāk

Sadarbība

Kopš 2008. gada Cool Earth organizācija ir palīdzējusi aizsargāt miljoniem koku no mežu apsaimniekotājiem, aizsargāt bioloģiskās daudzveidības bagātību un atbalstot ciematus saglabāt mežus un savas mājas.

Ar Brother atbalstu labdarība palīdzējusi aizsargāt vairāk nekā 6000 akru tropu mežu no postījumiem Peru un Papua-Jaungvinejā.

“Kā daļu no mūsu tālejošās vides politikas mēs izveidojām ilgtermiņa sadarbību ar organizāciju Cool Earth, kas aizsargā šīs neaizvietojamās ekosistēmas” - Yuichi Tada, izpilddirektors, Brother International Europe.

Atbalstīt Cool Earth

Lejupielādēt PDF bukletu

 

3.5 miljoni

aizsargātu apdraudēto lietus mežu koki

56 izglābtas dzīvības

finansējot ārkārtas evakuācijas

174 ģimenes

atbalstītas sadarbojoties